اظهارنظر روس‌ها درباره ترافیک تهران!!
دبير جشنواره فيلم پليس کشور روسيه که به دعوت مدير موسسه سينمايی آفاق فيلم به ايران سفر کرده است، با تعجب از وضعيت ترافيک تهران و حرکت وسايل نقليه در خيابان‌های شهر پايتخت، آن‌ را پديده‌ای استثنايی خواند.


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 09:12 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب 
http://www.aftablog.com/uploads/a/ALI94/31023.gif

شخصي تخم مرغ را دانه اي 70 ريال خريد و دانه اي 50 ريال فروخت

و سرانجام ميليونر شد! چطور چنين چيزي ممكن است؟


...جواب ادامه...


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 08:48 ب.ظ
نظرات 2 | لینک مطلب 

چندی است که سفرهای استانی دولت دهم دوباره از سر گرفته شده است و احمدی نژاد و هیات همراهش چون دوره گذشته هر از گاهی از استانی به استان دیگر و از شهری به  دیاری و مکان دیگر سفر می کنند. نکته ای که در این سفرهای استانی به چشم می خورد بازی نخ نما شده رسانه های مخالف دولت در شمارش استقبال کنندگان از او می باشد. آنها که گویی هنوز در خواب دوران پیش از انتخابات به سر می برند ، با نشان دادن عکس هایی قبل و پس از سخنرانی وی در محل های اجتماع و یا با نمایش عکس هایی با نمای بسته با اشاره به قلت حاضرین رای بر نامشروع بودن و غیر مردمی بودن این دولت می دهند. آنها باید بدانند که دوران انتخابات دیر زمانی است که پایان یافته است و افسانه تقلب به تاریخ سپرده شده است و عدم پذیرش آرای مردم و توهین به شعور ایرانیان توسط اقلیت در حافظه تاریخ ثبت شده است. آنها باید بدانند این سفرها و امثالهم دیگر نه از نوع یارکشی و قشون کشی های قومی و قبیله ای است که دیگر از جنس خدمت به مردم است. مع الوصف خوب است در این میان به احمدی نژاد نیز یادآور شویم که در  حال و روزگار دوران پیش از انتخابات توقف نکند و در دام مستکبرین و غوغا سالاران رسانه ای  برای به تاخیر انداختن خدمت رسانی به مردم نیازمند و محروم و درد دیده نیفتد که چشم های اشکبار و دلهای منتظر دختران شهید و مادران مستضعف او را در این راه انتظار می کشند.

  نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 08:37 ب.ظ
نظرات 1 | لینک مطلبhttp://www.3noqte.com/main/images/stories/ahmadi/6.jpg
آيت‌الله ری‌شهری در همايش بين‌المللی تقريب مذاهب اسلامی در مكه مكرمه گفت: ايمان به منتظر موعود كه از اهل بيت پيامبر(ع) است و احيای مجدد ارزش‌های اسلامی در جهان با وجود برخی اختلافات جزيی، انديشه‌ای مورد توافق و اجماع همه مذاهب اسلامی است


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 12:39 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب 
http://www.jahannews.com/images/docs/000077/n00077223-b.jpg
رونالدو فوتبالیست مشهور برزیلی که گفته بود قصد دارد در دفاع از فلسطینیان در فیلمی در مورد یک جوان فلسطینی شرکت کند، با حضور در کنار شیمون پرز رییس‌جمهور اسراییل، جانبداری خود از اسراییل را علنی کرد.


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 12:06 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب 
http://i.imagehost.org/0424/bismallah_ebf_th.gif
حكايتي از زبان مسيح نقل مي كنند كه بسيار شنيدني است . مي گويند او اين حكايت را بسيار دوست داشت و در موقعيت هاي مختلف آن را بيان مي كرد . حكايت اين است : مردي بود بسيار متمكن و پولدار روزي به كارگراني براي كار در باغش نياز داشت. بنابراين ، پيشكارش را به ميدان شهر فرستاد تا كارگراني را براي كار اجير كند . پيشكار رفت و همه ي كارگران موجود در ميدان شهر را اجير كرد و آورد و آن ها در باغ به كار مشغول شدند . كارگراني كه آن روز در ميدان نبودند، اين موضوع را شنيدند و آنها نيز آمدند . روز بعد و روزهاي بعد نيز تعدادي ديگر به جمع كارگران اضافه شدند . گرچه اين كارگران تازه ، غروب بود كه رسيدند ، اما مرد ثروتمند آنها را نيز استخدام كرد .شبانگاه ، هنگامي كه خورشيد فرو نشسته بود، او همه ي كارگران را گرد آورد و به همه ي آنها دستمزدي يكسان داد. بديهي ست آناني كه از صبح به كار مشغول بودند ، آزرده شدند و گفتنـد : آ« اين بي انصافي است . چه مي كنيد ، آقا ؟ ما از صبح كار كرده ايم و اينان غروب رسيدند و بيش از دو ساعت نيست كه كار كرده اند . بعضي ها هم كه چند دقيقه پيش به ما ملحق شدند . آن ها كه اصلاً كاري نكرده اند آ» . مرد ثروتمند خنديد و گفت : آ« به ديگران كاري نداشته باشيد . آيا آنچه كه به خود شما داده ام كم بوده است ؟ آ» كارگران يكصدا گفتند : آ« نه ، آنچه كه شما به ما پرداخته ايد ، بيش تر از دستمزد معمولي ما نيز بوده است . با وجود اين ، انصاف نيست كه ايناني كه دير رسيدند و كاري نكردند ، همان دستمزدي را بگيرند كه ما گرفته ايم آ» . مرد دارا گفت : آ« من به آنها داده ام زيرا بسيار دارم .. من اگر چند برابر اين نيز بپردازم ، چيزي از دارائي من كم نمي شود . من از استغناي خويش مي بخشم . شما نگران اين موضوع نباشيد . شما بيش از توقع تان مزد گرفته ايد پس مقايسه نكنيد . من در ازاي كارشان نيست كه به آنها دستمزد مي دهم ، بلكه مي دهم چون براي دادن و بخشيدن ، بسيار دارم . من از سر بي نيازي ست كه مي بخشم .آ» مسيح گفت : آ« بعضي ها براي رسيدن به خدا سخت مي كوشند . بعضي ها درست دم غروب از راه مي رسند . بعضي ها هم وقتي كار تمام شده است ، پيدايشـان مي شـود . امـا همه به يكسان زير چتر لطف و مرحمت الهي قرار مي گيرند .آ» شما نمي دانيد كه خدا استحقاق بنده را نمي نگرد ، بلكه دارائي خويش را مي نگرد . او به غناي خود نگاه مي كند ، نه به كار ما . از غناي ذات الهي ، جز بهشت نمي شكفد . بايد هم اينگونه باشد . بهشت ، ظهور بي نيازي و غناي خداوند است . دوزخ را همين خشكه مقدس ها و تنگ نظـرها برپـا داشتـه اند . زيرا اينان آنقدر بخيل و حسودند كه نمي توانند جز خود را مشمول لطف الهي ببينند


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 30 آبان 1388  ساعت 10:55 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب
 • تعداد صفحات :13
 •    
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • 8  
 • 9  
 • 10  
 • >  

POWERED BY RASEKHOON.NET