« ابجد کد شده ی حروف عربیه که با اون میشه کلمات و جملات رو به عدد تبدیل کرد. »....... نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در دوشنبه 28 مهر 1393  ساعت 12:43 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب 
عیدقربان، جشن رهیدگی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین
بر همه ابراهیمیان مبارک باد . . .
 


 نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در یک شنبه 13 مهر 1393  ساعت 09:17 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلبhttp://radkana.ir/wp-content/uploads/2014/07/715952_8881.jpg

 
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در گزارش «یکی در میان همه» از زاویه‌ دیگری به دوران بستری رهبر انقلاب در بیمارستان می‌پردازد. در این گزارش، تصاویری از عیادت اهالی فرهنگ و هنر از رهبر انقلاب و روایتی از گفت‌وگوی پزشک جراح رهبر انقلاب با ایشان پیش از انجام جراحی، برای اولین بار منتشر شده است.

  نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در شنبه 5 مهر 1393  ساعت 11:29 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلبhttp://www.stoppress.co.nz/VERSIONS/6/images/blog/2014/02/1-calleradsstoppress_department_landscape.jpg

این یک حقیقت است که توسط تیم پزشکی آپولو اثبات شده است. وقتی که می خواهید با موبایل به کسی زنگ بزنید , تا زمانی که ارتباط بر قرار نشده و شخص در آن طرف خط شروع به صحبت نکرده , موبایل را نزدیک گوش خود نگیرید , زیرا در این مدت موبایل از بیشینه ی توان برای فرستادن سیگنال که معادل با دو وات یا 33 دسی بل است , استفاده می کند , لطفاً از گوش چپ خود برای صحبت کردن با موبایل استفاده کنید , چون اگر از گوش راست خود استفاده کنید , ممکن است مستقیماً تأثیرزیان آور بر روی مغز بگذارد.

منبع: www.istgahesalamat.com نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در چهارشنبه 2 مهر 1393  ساعت 08:40 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلببسم الله الرحمن الرحیم

به: سردار هنر برادر عزیز جناب آقای حاتمی کیا

از : سرباز اسلام و ایران

با سلام؛

فرصتی شد پس از مدت ها فیلم " چ " را ببینم. با دیدن آن صحنه ها، به یاد غربت دیروز ایرانی ترین ایرانی ها و اسلامی ترین اسلامی ها، ایثارگران فداکاری که فرصت یافتید ، با هنر قابل تقدیر خود ، یک نمونه از هزاران نمونه اعجاب آور آنان را به تصویر بکشانید و بر مظلومیت امروز همان چهره های فراموش شده گریه کردم.

برادرم از طعنه ها و سرزنش ها نهراسید و به سیمرغ های دنیوی هم فکر نکنید و این راه را ادامه دهید. سیمرغ شما وجدانهای بیدار شده ، در اثر این حقیقت ارزشمند ارایه شده و اشک های غلتانی است که بر گونه ها جاری ساختید.

جنت الهی برخواسته از دعای مادران شهیدان و مجروحین سالها بر بستر افتاده ، مبارکتان باد.

برادرت قاسم سلیمانی نگاشته شده توسط Alireza Meybodi در چهارشنبه 2 مهر 1393  ساعت 10:31 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب

POWERED BY RASEKHOON.NET